قاصد1393

افشاگری و تحلیل و تبیین عملکرد گروهک تروریستی مجاهدین خلق

قاصد1393

افشاگری و تحلیل و تبیین عملکرد گروهک تروریستی مجاهدین خلق

این وبلاگ برآن است چهره واقعی این جریان تروریستی را درسرسپاری به قطب های استعماری جهان ، بطور شفاف به تصویر بکشد ... (مصطفی آزاد)

دوستان و مراجعین محترم وبلاگ ، قابل ذکر هست این وبلاگ درادامه وبلاگ ghased1393.mihanblog.com و به جهت تعطیلی سایت میهن بلاگ ایجاد گردید .

آخرین مطالب
پیوندها

۱۸ مطلب در آبان ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۱
 • ۰
گروهک تروریستی مجاهدین هر چند با توجه به تجربیات تروریستی و جنایتکارانه شان می توانند در کادر عملیات ایذایی و با هویت های جعلی افرادی را فریب داده و تحت عنوان «کانون های شورشی» خساراتی را به مردم ایران وارد کنند ولی هرگز نمی توانند پایگاه اجتماعی از دست رفته را دوباره بازگردانند

عَلم کردن طبله ای بنام «کانون های شورشی» آخرین فاز از بندبازی رجوی در حوزه استراتژی  است که بیش از چهار دهه قدمت داشته و همچنان اعضای گرفتار در این فرقه را سرکار گذاشته است.

بعد از سقوط صدام و اخراج مزدوران رجوی ازقرارگاه اشرف در عراق آنها با حمایت آمریکا در طول سالهای ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۵ در کشور آلبانی مستقر شدند بعد از این، وضعیت آنان به طور کلی تغییر کرد. چرا که دیگر خبری از توپ و تانک و جنگ و شاخ و شونه کشیدن های نظامی خبری نبود. از این تاریخ به بعد بود که سازمان منفعل شده و برای فرار از این وضعیت باید چاره ای می اندیشید تا ثابت کنند که هنوز هم در داخل کشور پایگاه اجتماعی دارند.

البته همه ی این کارها برای این بود که بتوانند اعضای درون سازمان را راضی نگه دارند چون با توجه به اینکه اعضای سازمان از قرارگاه بسته ای مثل اشرف به کشوری آزاد رفته بودند دیگر کم کم تمایلات آنان نسبت به سازمان کمتر می شد و وارد دنیای جدیدی شده بودند که سازمان آن دنیا را سالها از چشم اعضای خود  پنهان نگه داشته بود.

مریم رجوی برای حفظ موجودیت خود اقدام به برگزاری همایش کرد و با اجاره افراد سعی کرد اینطور وانمود کند که علاوه بر اعضای اندک درون سازمان آنان طرفداران دیگری هم در کشورهای مختلف اروپایی دارند.

از سال ۱۳۹۵ به بعد بود که رجوی با حمایت های مالی عربستان سعی کرد استراتژی باصطلاح «کانون های شورشی» را در داخل کشور راه بیندازد تا به حامی جدید خود نشان دهد که این فرقه نیز در داخل کشور همچنان از حمایت برخوردار است. طبله ای که صدای آن تنها به گوش رهبران بدنام و فاسد مجاهدین می رسد. . . .

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰
گنجه ای مزدور فرقه تروریستی رجوی با بکارگیری کلماتی از قبیل «نسلی نوین در تشیع انقلابی، زنان مجاهد و . . . » سعی می کند از وقایع تاریخی از جمله عدم ازدواج حضرت فاطمه معصومه (س) و خواهرانش تحلیل خاص خود را ارائه داده و کثافت کاریهای رجوی را توجیه و برای آن سابقه ای در تاریخ شیعه پیدا کند.

سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) بهانه ای شد تا جلال گنجه ای قلم به مزد دربار رجوی با تحریف زندگی حضرت فاطمه معصومه (س)، کثافت کاریهای این مردک شیاد و بیمار را که بزرگترین گناه و جنایت او ؛ مجرد نگه داشتن زنان در بند این فرقه ، طلاق اجباری آنان از شوهرانشان و نهایتا تشکیل حرمسرا و تجاوز به این نگونبخت بی دفاع بوده را توجیه کند.

جلال گنجه ای، حرام لقمه ای که نقش کشیش شیعی دربار رجوی را بعهده دارد، وظیفه اش این است که برای همه کثافت کاریها و شنیع ترین رفتارهای ضد اخلاقی رجوی در حق زنان عضو تشکیلات، توجیهی اسلامی و دینی فراهم کند.

در تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ مطلبی تحت عنوان «وفات حضرت معصومه علیها سلام، نماد نسلی نوین در تشیع انقلابی»، از جلال گنجه ای درج شده است.

گنجه ای با بکارگیری کلماتی از قبیل «نسلی نوین در تشیع انقلابی، زنان مجاهد و . . . » سعی می کند از وقایع تاریخی از جمله عدم ازدواج حضرت فاطمه معصومه (س) و خواهرانش تحلیل خاص خود را ارائه داده و کثافت کاریهای رجوی را توجیه و برای آن سابقه ای در تاریخ شیعه پیدا کند.

ضمن اینکه وی در این مطلب، عمدا، از ورود به اهمیت ازدواج در اسلام نیز برای توجیه «انقلاب ایدئولوژیک» رجوی امتناع می کند.

گنجه ای می نویسد: «حضرت معصومه و خواهرانش و هم‌چنین دیگر دختران این خاندان تا چند نسل بعدی، که به‌«رضائیات» یا «رضویات» مشهورند، از زندگی معمول و ازدواج خودداری کرده و تمام توان خود را صرف مجاهدت در جنبش انقلابی تشیع می‌نمودند.»

این تئوریسن درباردر جای دیگری با جابجایی برخی از کلمات و سعی در تحریف تاریخ با اهداف رجوی پسند می نویسد: «اما در دوران امام هفتم(ع)، برای اولین بار شاهد ظهور نسلی از زنان مجاهد هستیم که برای تبعیت از ضرورتهای عقیدتی، خود را به‌طور مادام‌العمر وقف جهاد و مبارزه کرده و دست‌جمعی از ازدواج خودداری می‌کنند . . . »!؟

گنجه ای برای باور پذیر کردن تحریف خود حتی به وصیت‌نامه، حضرت موسی بن جعفر(ع) نیز بعنوان یک سند تاریخی اشاره می کند.

و نهایتا نتیجه گیری دلخواه خود را می کند تا طلاق اجباری در فرقه رجوی را بنوعی توجیه شرعی کرده باشد. « مدار وصیت از وصیتی که در مورد فرزندان امام هفتم بوده فراتر می‌رود و تبدیل به‌سنتی در دختران مجاهد خاندان آل محمد(ص) و نسل در نسل آنان می‌شود تا آنجا که حتی نام مشخص خود را پیدا می‌کنند. این نام به‌اعتبار رهبری شدن گروه نخستینشان یعنی گروه خواهران امام رضا(ع)، «رضائیات» و «رضویات» خوانده می‌شود که درترجمه فارسی تاریخ قم به‌عنوان «رضائیه» ثبت شده است.

در حالیکه طبق سند وصیت‌نامه، حضرت موسی بن جعفر(ع) با صراحت به فرزندان اعلام می‌دارد که حجّت خدا بعد از او علی بن موسی(ع) است و خواهران باید در هر کاری از جمله مسئله ازدواج از او اطاعت کنند و هر فردی را که علی بن موسی مناسب دید، آنان با او ازدواج کنند؛ چرا که آن حضرت به مسائل ازدواج آگاه‌تر و به وضعیت بستگان آشنایان آشناتر است. در اینجا هرگز سخن از ترک ازدواج دختران موسی بن جعفر و خواهران حضرت رضا(ع) نیست؛ سخن در این است که بر ازدواج آنان حضرت رضا(ع) باید نظارت داشته باشد. . . .

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰

چهار سال بعد از جدایی از فرقه تروریستی رجوی و سه سال بعد از بازگشت به وطنم ایران

بخشعلی علیزاده         

اکنون که این متن را می نویسم سه سال از بازگشت من به میهن و به نزد خانواده و بستگان عزیزم می گذرد.

یادم می آید وقتی در تشکیلات سرکوبگر رجوی بودم هر گاه صحبت از بازگشت به ایران و دیدار خانواده می شد سردمداران تشکیلات مخوف رجوی آن چنان فضاسازی کرده و محیط را مسموم می کردند که گویی هر کس که به ایران بازگردد به جز خودکشی و مرگ و نیستی و بدبختی هیچ چیز دیگر در انتظارش نیست .

قبل از بازگشت تحت تاثیر آن جوسازی های رجوی بودم و می گفتم که سازمان می گوید هر کس که برگردد او را دستگیر کرده و شکنجه خواهند نمود و سپس اعدام خواهند کرد، یا خانواده ها از پذیرش فرزندان خود سر باز خواهند زده و خواهند گفت که چرا به رجوی خیانت کردی، یا اگر حکومت هم مرا نکُشَد فضا طوری خواهد شد که خودم با دست خودم اقدام به خودکشی خواهم کرد.

راستش را بخواهید تا مدتی همین طرز تفکر در ذهنم بود زیرا تجربه نداشتم و هر چه می شنیدم از عوامل فرقه رجوی بود که اخبار را به شدت سانسور کرده و اجازه نمی دادند که وقایع را بدون تحریف بشنویم. . . .

اما بعد از بازگشت به میهن دیدم همه حرف های رجوی دروغ بودند، انتظار سهولت بیشتری در زندگی را داشتم ولی برعکس مشکلات زیادی جلوی راهم سبز می شدند و هر روز بر تعداد آنان نیز افزوده می شد، از این که هویت من در کشورم تأیید گردد تا مسائل استقرار و صنفی. طبعاً بعد از سال ها بی خبری خیلی عادی بود که تمام پرونده های من در مراجع قانونی متروکه شده و به تاریخ بپیوندند، مثل شناسنامه، گواهینامه رانندگی و سایر مسائل دیگر.

من باید برای احراز هویت تلاش می کردم و این لازمه وقت و انرژی بسیار بود که به یاری خانواده ام یکی یکی این مسائل حل شده و از آن ها عبور کرده و به حمدالله هویتم شناسایی و مدارکم تکمیل گشت. لذا توانستم شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه و دیگر مسائل مورد نیازم را تهیه کرده و مثل هر شهروند دیگری به زندگی عادی خودم بازگردم. این ها زمانبر و دشوار بودند و مرا بعضاً به تنگ می آوردند و باعث می شدند تا فکر کنم نکاتی که در فرقه رجوی می گفتند درست است. اما در حقیقت نوع فکر من اشتباه بود، زیرا هر مسأله اداری مستلزم وقت و زمان بود تا حل گردد و هیچ ربطی به حرف هایی که در فرقه رجوی گفته می شد نداشت .

اما مهم ترین دستاورد من در زندگیم این که بعد از دو سال از بازگشتم به ایران به کمک خانواده ام موفق شدم شریک زندگیم را پیدا کرده و با هم زندگی مشترک قشنگی را شروع کنیم که حاصلش تاکنون یک فرزند دختر به نام “هِلما “می باشد.

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰
اکنون جداشدگان ماهیت واقعی فرقه تروریستی مجاهدین را به رخ جهانیان می کشند و با افشاگری خود آبروی این سازمان رو به افول را بیش از پیش می برند. امروز نه تهدید و نه شکنجه دیگر مانعی سر راه جداشدگان محسوب نمی شود. چرا که جامعه منتقدین و جداشدگان از فرقه رجوی دیگر آن نهال کوچک که هرلحظه امکان از بین رفتنش بود نیست و به درختی تنومند تبدیل شده که حال نقطه امید سایر اعضایی است که خواهان جدایی از این فرقه هستند.

امروز شاهد این هستیم که جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی علیرغم همه ی مشکلاتی که از طرففرقه رجوی بر آنها تحمیل می شود دارای پایگاه اجتماعی قوی تری شده و مردم آلبانی آنان را به عنوان یک شهروند خارجی پذیرفته اند.

جداشدگان با کار و تلاش هزینه های زندگی شان را تامین می کنند و دیگر نیازی به تامین مالی از سوی  فرقه رجوی ندارند.

در سالهای اول حضور مجاهدین در آلبانی، سران فرقه رجوی با نفوذ بر برخی از مقامات دولت آلبانی بیشترین فشار را بر روی اعضا داشتند تا آنان را همچنان در سکوت و تبعیت از سران فرقه وادار کنند.  ولی زندگی در کشور آزاد باعث شد که اعضا کم کم به این فکر بیفتند که می توانند آزادنه و به دور از حصارهای فیزیکی و ذهنی فرقه زندگی کنند و امروز می بینیم این فکر عملی شده و آنان توانسته اند حقانیت خود را به سران فرقه رجوی و مقامات دولت آلبانی تحمیل کنند.

آزادی احسان بیدی یکی از نشانه های افول فرقه رجوی در این کشور می باشد که سعی داشتند با فشار به مقامات دولت آلبانی او را به خارج از آلبانی بفرستند که موفق نشدند و آقای بیدی بعد از یکسال بالاخره از زندان آزاد شدند و امروز مانند سایر آزاده های جهان به زندگی خود ادامه می دهد. . . . .

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰

کشاندن پرونده حمید نوری به آلبانی و گرفتن اعتراف اجباری از اعضای فرقه تروریستی رجوی مصداق بارز بریده شدن سر عدالت توسط مدعیان دروغین دمکراسی است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی» با انتشار یک بیانیه اعتراضی به رفتار لابی گرانه دادگاه سوئد و فرافکنی سران فرقه رجوی در مقابل شکایت جداشده‌ها واکنش نشان داد. . . .

 

به گزارش فراق، در متن این بیانیه آمده است: در حالی که سالهاست صدای شکایت و اعتراض‌ خانواده‌های اسیران فرقه رجوی در محافل اروپایی و بین المللی شنیده می شود، متاسفانه شاهد ضایع شدن حقوق خانواده های آسیب دیده از خشونت فرقه رجوی توسط مدعیان دروغین حقوق بشر هستیم.

در همین زمان که ما تلاش می کنیم تا حق و عدالت در خصوص عزیزانمان که گرفتار و گروگان سران فرقه رجوی می باشند به جایی برسد،  شاهد هستیم که لابی کثیف رجوی در اتحادیه اروپا توانسته است ادامه دادگاه حمید نوری را به کشور آلبانی که یکی از دور افتاده ترین کشورهای اروپایی در حوزه بالکان می باشد انتقال دهد تا به گفته خودشان شاهدان و یا شاکیان آقای نوری بتوانند به دادگاه بیایند و صحبت های خود را انجام بدهند. واقعا جای تعجب بسیار دارد و از نادر مواردی در جهان است که یک دادگاه غیرمرتبط برای یک تبعه کشور دیگر دادگاه برگزار نموده و در ادامه آن را به یک کشور ثالث (آلبانی) برای اعتراف گیری و پرونده سازی ببرد. بنا بر اظهارات حقوقدانان برجسته جهان این اقدام به جز شوخی و بازی رسانه ای هیچ تفسیر دیگری نمی تواند داشته باشد.

مدعیان دمکراسی در جلد یک دادگاه بین المللی عدالت را به چالش کشیدند زیرا درخواست خانواده های زخم خورده از فرقه رجوی را کنار گذاشته و برای یک بازی رسانه ای از استهکلم سوئد به کشور آلبانی اسباب کشی کردند.

دادگاه استکهلم با این تصمیم ثابت کرد که با لابی گری و هزینه های سنگین گویا خیلی کارهای نشدنی، امکان پذیر است.

در ایران افرادی هستند که حاضرند شهادت دهند تمام ادعاهای مطرح شده توسط فرقه رجوی مغرضانه بوده و دروغ محض است. 

ما خانواده های افرادی که قرار است سران فرقه رجوی به زور عزیزان ما را در آن حاضر کنند به این اقدام منزجر کننده اعتراض داریم و این را دور از شان انسانیت و عدالت می دانیم.

چه مادران و پدرانی که سالها تلاش کردند با عزیزان خود یک ارتباط ساده برقرار کنند اما ناکام در خاک سرد آرمیدند و صد افسوس صدای مظلومیت شان به گوش وجدان های بیدار نرسید که اگر می رسید شاهد بریده شدن سر عدالت در جایی نبودیم که در ظاهر پرچم عدالت خواهی را بر دوش می کشد.

اما در پایان ما خانواده ها اعلام می داریم که در مقابل این جنایت ها ساکت نخواهیم نشست. دادگاه استکهلم اگر واقعا در جستجوی عدالت است سراغ ما خانواده ها و جداشده های آسیب دیده از جنایت های رجوی بیایید و به صدای دردآلود افرادی توجه کند که سالها در حصارهای زجرآور رجوی گرفتار بودند. پر واضح است که دادگاه استکهلم و آلبانی یک نمایش رسانه ای و سناریویی بوده که برای به حاشیه بردن دادگاه شکایت جداشده ها از سران فرقه رجوی طراحی گردیده است. کشاندن ناشیانه بازی هم به آلبانی نشانه آشکار همدستی رجوی های تروریست با مدعیان دروغین دموکراسی می باشد.

به امید روزی که حق و عدالت بدون هیچ لابی گری به سرانجام برسد و در بین جنایتکاران عالم، سران فرقه تروریستی رجوی به سزای اعمال کثیفشان برسند.

تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی»

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰
قلم به مزدان فرقه رجوی تلاش کردند، همسویی این گروه با تحریم های ظالمانه آمریکا و «فشار حداکثری» این کشور بر علیه مردم ایران را که بارها توسط مریم رجوی مورد تائید قرار گرفته تحت عنوان «معنای استفاده کردن یا نکردن از فشار سیاسی بر (ایران) از طریق آمریکا و اروپا» توجیه کنند تا شاید از بدنامی این گروه که با ذات و ماهیت آنان انطباق کامل دارد کاسته شود.

مسعود رجوی منفورترین چهره در نزد ایرانیان است که اکنون با انواع و اقسام بیماری ها در سالهای آخر عمرش بسر می برد تا بزودی و با لعن و نفرین مردم ایران راهی قبرستان شود. هرچند زندگی سیاسی او با سقوط صدام به پایان رسید.

رجوی بعد از چندین دهه مزدوری برای دشمنان مردم ایران، که پیوستن به ارتش صدام بزرگترین خیانت این مردک بیمار محسوب می شود، حال در سن ۷۳ سالگی به فکر توجیه خیانت هایش در حق مردم ایران افتاده است.

سایت رسمی تروریستهای مجاهدین بتاریخ ۱۵ آبان در مطلبی تحت عنوان «نگاهی به دیپلماسی مقاومت ایران در آینهٔ منافع ملی» سعی کرده بر دهه ها  خیانت و جنایت این گروه خاک بپاشد.  آنچه که بیشتر از هر چیزی در این مطلب موج می زند وقاحت و دریدگی و قلب واقعیت ها از یک سو و توهین به شعور مردم ایران و مخاطبان این فرقه از سوی دیگر است.

رجوی را باید شاه مهره مزدوران، جانیان و جاسوسانی خواند که تاکنون در راس یک گروه تروریستی قرار گرفته اند.

رجوی تنها مهره ضد ایرانی است که هم در درون و هم در بیرون از تشکیلات مجاهدین دست به انواع جنایت زده است.

قلم به مزدان این فرقه منحوس در این مطلب سعی کردند با دستاویز قرار دادن عبارت کوتاه «بودن یا نبودن؛ مسأله این است»، از نمایش‌نامه‌نویس مشهور انگلیسی ویلیام شکسپیر، و تفسیر به رای آن و اینکه «یکی از عرصه‌های تعبیر مادی و عینیِ «بودن یا نبودن»، چگونگیِ پاسخ به «منافع ملی» در حیات سیاسی و اجتماعی است. وقتی پای «منافع ملی» به میان می‌آید، فعالیت هر نیروی سیاسی و اجتماعی با کیفیت رابطه‌اش با این منافع سنجیده می‌شود.» بر دهه ها ترور و کشتار مردم ایران و مزدوری و جاسوسی به نفع بیگانگان، نه تنها سرپوش گذاشته و در اوج بی شرافتی تمام  اقدامات ضد ملی و ضد میهنی این فرقه را نیز در راستای آنچه که از دید این فرقه حفظ «منافع ملی» خوانده می شود توجیه بکنند.!!!

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰
الان تنها سرگرمی این تروریست های  اوباش ، تبلیغات رسانه ای با موضوعی به نام «نقض حقوق بشر در ایران» است. چیزی که خودشان هم به آن اعتقاد ندارند. و گرنه کدام انسان با وجدانی 40 سال اعضای خود را زندانی می کند و اجازه حتی یک تماس ساده به آنها با خانواده هایشان را هم نمی دهد چه رسد به اینکه اجازه دهد آنان یک زندگی آزاد و بدور از قید و بند های فرقه رجوی را تجربه کنند.

تروریستهای مجاهدین همچنان با موضوع «نقض حقوق بشر در ایران» سعی می کنند هم خود و هم اعضای گرفتار در اردوگاه این فرقه در آلبانی را سرگرم نگه دارند. ایکاش به اندازه ای که این اوباش برای اسرائیل و آمریکا و برخی از کشورهای عرب منطقه مزدوری می کنند به همان اندازه هم در نزد صاحبانشان وزن و جایگاه سیاسی داشتند.

اگر تاریخ چهار دهه گذشته فرقه تروریستی رجوی را به یاد آوریم؛ تروریسم ، خشونت ورزی و وطن فروشی تنها کارشان  و مهارت در شیوه ها تنها پیشرفت این گروه مزدور بوده است.

هدف تبلیغات حقوق بشری مجاهدین در این مقطع که آنرا به کمک حامیان سیاسی و پولی معلوم الحال خود در آمریکا و اروپا پیش می برد صرفا تخریب چهره رئیس جمهور کشورمان است. تا جایگاه او را در افکار عمومی ایران و همچنین در سطح بین المللی هدف قرار دهند.

حال اگر نگاهی به یاوه سرایی های حامیان این گروهک در آنچه که از سوی این فرقه  «اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱» نامیده می شد، نیز بیندازیم دقیقا حمله شخص رئیس جمهور ایران هدف حمله رسانه ای آنان بود.

مریم رجوی در این اجلاس یاوه هایی را بر علیه رئیس جمهونر کشورمان با موضوع نقض حقوق بشر در ایران سر داد تا نشان دهد وضعیت حقوق بشر در  ایران تا چه حد وخیم است. . . . . .

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، این مادر رنج دیده در نامه ای خطاب به کریم اسد احمدخان دادستان دیوان بین الملل کیفری لاهه خواستار تسریع و توجه به ندای خانواده های آسیب دیده در روند این پرونده شد.

به گزارش فراق، متن نامه وی به شرح زیر است:

 

جناب آقای کریم اسد احمدخان

دادستان محترم دیوان بین الملل کیفری لاهه

بنده ثریا عبداللهی، مادر امیراصلان حسن زاده هستم که فرزندم از حدود ۲۰ سال پیش توسط آدم ربایان فرقه رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق ربوده شده است.

در اینجا لازم دانستم از طرف خود و جمعی از مادران رنج دیده و آسیب دیده از جنایت های این فرقه خطرناک که شرایط مشابه بنده دارند، مواردی را به اطلاع حضرتعالی رسانده و خواستار آن باشم که در روند بررسی پرونده شکایت جداشده ها به آن توجه فرمایید.

اغلب عزیزان ما ناخواسته در دام این فرقه شیطانی گرفتار شدند و بر اثر سیستم قدرتمند مغزشویی این فرقه مورد بهره کشی قرار می‌گیرند.

ما مادران و خانواده های آسیب دیده از خشونت فرقه رجوی ضمن برائت از این گروه خشن مواردی را برای آگاهی آن سیستم قضایی بازگو می کنیم:

این فرقه هم اکنون در کشور آلبانی مستقر هست و سران آن اجازه هیچ گونه ملاقات، تماس تلفنی، نامه نگاری و تبادل اطلاعات به خانواده های اعضا را نمی دهند.

اعضای فرقه نمی توانند تلفن شخصی و یا موبایل داشته و با خانواده و بستگان خویش تماس بگیرند، حق دیدارهای خانوادگی ندارند.

طبق قوانین فرقه اعضا حق ازدواج، انتخاب همسر و یا داشتن فرزند را ندارند.

در ایدئولوژی این فرقه اعلام شده که هیچ فردی از خودش هویتی ندارد و رهبر فرقه می گوید، «جان و مال، زن و شوهر، فرزند و خانواده و همه چیز شما متعلق به من (مسعود رجوی رهبر فرقه) است. من مالک شما هستم. خون، نفس و روح شما متعلق به من و درحیطه اختیارات رهبر است.»

اگر خانواده، بستگان و یا حتی مجامع حقوقی بخواهند با این افراد تماس بگیرند آدرس و یا مکان مشخص تلفن و ایمیل شخصی ندارند.

طبق قوانین فرقه در جلسات جمعی ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفره اعضا را وادار می‌کنند، خصوصی ترین نکاتی که در ذهن شان عبور کرده را مطرح نموده و سپس آن جمع را بر علیه فرد می شورانند و مورد توهین و تحقیر و آزار قرارمی دهند.

با توجه به موارد بالا و گزارش مختصر از خصوصیات فرقه رجوی بنده از آن مقام محترم قضایی می خواهم که ضمن تسریع در بررسی پرونده شکایت جداشده ها به خواسته های مادران و خانواده های اسیران که هیچ گناهی جز دوست داشتن و عشق ورزیدن به عزیزان خود ندارند هم توجه فرمایید.

در پایان امیدوارم آن سیستم قضایی بین المللی بتواند به تعهدات بین المللی خود عمل نموده و در مقابل جنایت های آشکار این فرقه تروریستی حکمی شایسته صادر نماید.

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰

از تابستان امسال که فرقه رجوی و موساد با همراهی چند انجمن و نهاد امنیتی مستقر در اروپا و برخی شخصیت های شناخته شده ایرانی مرتبط به سعودی که بعد به این قضیه ورود کردند دسیسه بازداشت حمید نوری را به اجرا درآوردند تا به ایران فشارهای سیاسی و حقوقی وارد کنند، مریم رجوی فعالیت گسترده ای برای مطرح کردن تشکل فرقه تروریستی  مجاهدین آغاز کرده تا پروسه دادگاه را به طور کامل تحت اختیار در آورد و رخدادها را به سمتی که می خواهد به پیش ببرد.

با توجه به محدودیت شدیدی که دولت های اروپایی به ویژه فرانسه برای تردد مسئولین فرقه و به ویژه مریم ایجاد کرده اند، وی با تمام امکانات در دسترس خود درصدد است تا از این بازی سیاسی حداکثر استفاده را داشته باشد تا دوباره در مباحث حقوق بشری و محافل غربی مطرح شود. برگزاری صدها اکسیون خیابانی و چند کنفرانس اینترنتی بخشی از این پازل بود، اما از آنجا که رجوی ها جز هیاهو کردن دستاوردی نداشتند، سناریو به گونه ای چیده شد که بخشی از این دادگاه نمایشی-سیاسی در آلبانی برگزار شود تا توجه رسانه ها به این کشور (و به زوج رجوی) معطوف گردد. برای پیشبرد اینکار، ابتدا تعدادی از اعضای شورای رهبری مجاهدین، با هماهنگی کامل با یکی از قضات تحت نفوذ خود در آلبانی، خود را بعنوان «شاهد» معرفی کردند تا زمینه ساز کشانیدن دادگاه به آلبانی باشند. . . .

 • مصطفی آزاد
 • ۱
 • ۰
وقایع سالهای بعد از سقوط صدام حسین، دیکتاتور عراق و فرار تعدادی از اعضای شورای رهبری فرقه تروریستی مجاهدین در قرارگاه اشرف و سپس افشای حرمسرای رجوی که از همان اعضای شورای رهبری تشکیل شده بود، موجی از انزجار در افکار عمومی را بوجود آورد اینکه رجوی چگونه با کمک مریم عضدانلو زنان نگونبخت را با دادن رده شورای رهبری به آنان فریب داده و به هم بستر شدن با خودش وادار می کرد.

قسمت بیست و چهارم – بند هزار «شین» (یعنی هزار عضو شورای رهبری)  یا همردیف: علیرغم اینکه بعد از بند دال دیگر هیچ زنی تحت مسئولیت  مردان در تشکیلات نبود و زنان در مسئولیت های بالای تشکیلات قرار داشتند ولی هنوز دستگاه رجوی بطور کامل آببندی نشده بود. 

من

رجوی خیلی خوب میدانست باید پست های حساس و مسئولیت های حول و حوش خودش را به زنان بسپارد چرا که این شکلی دستگاه او آببندی شده و  از هرگونه تهدیدات احتمالی بعدی که ممکن بود از طرف مردان مسئول در تشکیلات متوجه وی شود از جمله افشای سواستفاده های جنسی شخص وی منتفی گردد.

رجوی در ۱۴مرداد سال ۱۳۷۲ طی نشستی در قرارگاه باقرزاده  تعدادی از زنان را به رده همردیفی مسئول اول سازمان یعنی مریم  ارتفاء داد .  در قدم اول تعداد اعضای شورای رهبری ۱۲ نفر  و ۱۲ نفر نیز بعنوان کاندید شورای رهبری معرفی شدند.  ولی  بعدا بر تعداد آنها افزوده شد بنحویکه مسعود رجوی از اعضای شورای رهبری تحت عنوان «صفی تا تهران» نام برد!

وی این انتخاب را «بلوغ ایدئولوژیکی مجاهدین»  لقب داده و معتقد بود که این بلوغ در انتخاب مریم به ریاست جمهوری به اوج خود رسیده است.

بدین ترتیب رجوی در ذهن اعضای سازمان در جایگاهی قرار داشت که توانسته بود به نابرابری جنسی در تشکیلات پایان دهد.

رجوی همیشه سعی میکرد به هر شکلی شده و تا جایی که امکان دارد همه چیز را بنوعی به مذهب ربط داده و از آن در راستای اهداف خود سو استفاده کند.

در معرفی اعضای شورای رهبری هم همین ترفند را بکار گرفت تا بدین ترتیب احساسات حاضرین در جلسه را تحریک کرده و با اهداف خود همسو کند. رجوی تلاش کرد دبا شیادی تمام اعضای «شورای رهبری» را به حواریون حضرت مسیح و یا ۱۲ پیشوای شیعیان ربط داده  تا این انتخاب را مبارک جلوه دهد؟!

 • مصطفی آزاد